Witamy na internetowej platformie edukacyjnej „Eko-konsultant biurowy”

Produkt ten  zawiera wszystkie 6 modułów w ramach systemu szkolenia dla eko-konsultanta biurowego, a także podręcznik dla użytkowników on-line.
Ponadto, interaktywna platforma e-learningowa zawiera narzędzie do oceny kompetencji i certyfikacji, którego celem jest ocena wiedzy i umiejętności uczestników oraz określenie potrzeby dalszej edukacji. Dodatkowo, za pomocą tego narzędzia można przeprowadzić certyfikację  osób szkolących się pod nadzorem ekspertów z organizacji partnerskich.
Platforma e-learningowa jest ogólnodostępna i nie ma żadnych ograniczeń co do jej bezpłatnego publicznego użytku.

Z pozdrowieniami,
Zespół projektowy “Eko-konsultant biurowy”

6
MODUŁÓW
60
GODZIN NAUKI
7
JĘZYKÓW
200
OSÓB SZKOLĄCYCH SIĘ

Rozpocznij szkolenie dla eko-konsultanta biurowego

Przeglądaj moduły kursu

Wybierz odpowiedni temat i rozpocznij szkolenie, aby móc rozpocząć karierę
w obszarze promowania  zachowań oszczędzających zasoby i energię w środowisku biurowym.

Cel

Opracowano treści oparte na technologiach informacyjno-komunikacyjnych (ICT), aby dotrzeć i udostępnić  treści edukacyjne szerszemu gronu beneficjentów, a także promować kreatywne podejścia do podnoszenia podstawowych umiejętności szkolących się, do walki z bezrobociem, promowania ducha przedsiębiorczości przez organizacje zajmujące się edukacją dorosłych, ich pracowników, trenerów, konsultantów itp.

Our Achievements

Wsparcie Komisji Europejskiej dla powstania niniejszej publikacji nie oznacza poparcia dla treści, które odzwierciedlają jedynie poglądy autorów, a Komisja nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w niej zawartych.

250
Certifications
135
Awards
498
5 STARS RATING