Sveiki atvykę į „Biuro EKO konsultanto“ nuotolinio mokymosi platformą

Šioje platformoje rasite visus 6 „Biuro EKO konsultanto“ mokymo kurso modulius ir vartotojo vadovą.

Be to, interaktyvi E-mokymosi platformoje yra ir kompetencijų vertinimo ir sertifikavimo priemonė, skirta įvertinti dalyvių žinias ir įgūdžius bei prognozuoti tolesnio mokymosi poreikį. Šio priemonės dėka, besimokančiųjų sertifikavimas gali būti vykdomas partnerių organizacijose prižiūrint ekspertams.

Ši elektroninio mokymosi platforma yra laisvai prieinama, jos viešam naudojimui nėra jokių apribojimų.

Linkėjimai,
Projekto “Biuro EKO Konsultantas” komanda

6
moduliai
60
mokymosi valandų
7
kalbos
200
besimokančiųjų

Pradėkite “Biuro EKO konsultanto” mokymo kursą jau dabar

Peržiūrėti mokymosi kurso modulius

Pasirinkite dominančią temą ir pradėkite mokytis, taip siekdami profesinio tobulėjimo išteklių ir energijos taupymo biuro aplinkoje srityje.

Tikslas

Informacinėmis ir ryšių technologijomis (IRT) pagrįstas turinys buvo sukurtas siekiant didinti suaugusiųjų švietimo turinio prieinamumą ir užtikrinti, kad sukurta mokymosi medžiaga pasieks platesnį naudos gavėjų ratą. Taip pat siekiama skatinti kūrybišką požiūrį į įgūdžių tobulinimą, prisidedama prie nedarbo mažinimo, skatinamas suaugusiųjų švietimo organizacijų darbuotojų, trenerių, konsultantų verslumas ir kt.

Our Achievements

Šio produkto sukūrimas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis leidinys atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą

250
Certifications
135
Awards
498
5 STARS RATING